• Chusteczki MEDISEPT do dezynfekcji rąk i powierzchni - 50 szt

Wysokiej jakości waciki nasączone alkoholem do dezynfekcji rąk i wszystkich małych powierzchni odpornych na alkohol.

Skuteczne chusteczki do rąk i powierzchni o działaniu bakteriobójczym, drożdżobójczym, mykobakteryjnym, gruźliczym i ograniczonym działaniu wirusobójczym (np. Wirus opryszczki, wirus HIV, wirus zapalenia wątroby typu B i C oraz rotawirus). Testowany dermatologicznie.

Sposób użycia: Wyjmij ściereczkę z opakowania i użyj jej do wytarcia rąk lub powierzchni. Zamknij szczelnie opakowanie. Po otwarciu zużyć w ciągu 21 dni. Nie używać, gdy chusteczka jest sucha.

Substancja czynna w 100 g produktu: propan-2-ol 60 g, kwas d-glukonowy, związek z N, N ”-bis (4-chlorofenylo) -3,12-diimino-2,4,11,13- tetraazatetradecanediamidine (2: 1) 0,5 g.

Opakowanie: opakowanie 50 sztuk

Wymiary ściereczki (mm):  190 x 150 mm

Gramatura włókniny:  50 g / m²

Odniesienia do zastosowań:  MEDISEPT Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni to wysokiej jakości waciki nasączone alkoholem do dezynfekcji rąk i wszystkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Zalecane są do powierzchni takich jak blaty, gałki, uchwyty, powierzchnie siedzeń, sprzęt medyczny i akcesoria wykonane z plastiku, stali nierdzewnej, porcelany i tworzywa ABS. Ze względu na zamierzone zastosowanie na skórę produkt zawiera dodatki pielęgnacyjne, które nawilżają dłonie


Chusteczki MEDISEPT do dezynfekcji rąk i powierzchni - 50 szt

  • Marki Medi Sept
  • Kod produktu: Chusteczki MEDISEPT do dezynfekcji rąk i powierzchni
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • 14,47 zł

  • Netto: 13,40 zł