• DISINFECT HANDS ET - Alkoholowy płyn do higienicznej dezynfekcji rąk 5 L

DISINFECT HANDS ET - Alkoholowy płyn do higienicznej dezynfekcji rąk 5 L

Alkoholowy płyn do higienicznej dezynfekcji rąk wirusobójczy, bakteriobójczy i grzybobójczy, na bazie alkoholu etylowego zgodnie z zaleceniami WHO gotowy do użycia bez rozcieńczania. 

Przeznaczenie: Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk mieszanina związków alkoholowych przeznaczona do efektywnej antyseptyki o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym. Zalecany do stosowania w zakładach przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i spożywczego (tj. mleczarstwie, przetwórstwie mięsnym i drobiarskim, browa- rach iprzemyśle produkcji napoi spożywczych), salonach odnowy bio- logicznej, zakładach fryzjersko-kosmetycznych, placówkach gastrono- micznych, kuchniach zbiorowego żywienia, szkołach, przedszkolach i placówkach opiekuńczych oraz do użytku osobistego. Płyn nie pozostawia na powierzchni rąk żadnych niebezpiecznych substancji, całko- wicie odparowuje, jest wolny od innych substancji (bez chloru itp.,tylko składniki alkoholowe!). Posiada neutralne dla skóry pH oraz zawiera system nawilżający, który jest bezpieczny dla dłoni i utrzymuje je gładkie nawet po częstym użytkowaniu.

Sposób użycia: Stosować nierozcieńczony bezpośrednio na ręce. 3ml płynu dokładnie rozprowadzić na suche i czyste dłonie, nadgarstki, między palcami, wokół paznokci, wcierać około 30 sekund. Preparat działa natychmiastowo przez co efekt mikrobójczy jest bardzo dobry, charakteryzuje go również szybkie odparowanie. Zapobiegawczo spłukać ręce wodą.

DISINFECT HANDS ET - Alkoholowy płyn do higienicznej dezynfekcji rąk 5 L

  • Kod produktu: DISINFECT HANDS ET
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • 59,40 zł

  • Netto: 55,00 zł